Haritalara Kayıt

Haritalara Kayıt

Online tabanlı harita sistemleri, günümüzde hem akıllı cihazlarda, hem de bilgisayarlarda farklı tabanlarda kullanılmaktadır. Ancak sunduğu hizmetler, insanlara lokasyon değiştirirken veya bir yeri ararken, pratik çözüm önerileri sunmaktadır. Dolayısıyla birçok şirket, kendisini bu sistemlere kaydederek, müşterilerine daha kolay ulaşmakta, markasını daha tanınır hale getirmektedir.

Eğer harita kaydı düzgün gerçekleştirilirse hem SEO çalışması, hem de şirket ve marka bilinirliği oluşturmak mümkündür. Bu konuda firmamız, sizlere şu hizmetleri sunmaktadır;

  1. Google Haritalara Kayıt
  2. Yandex Haritalara Kayıt
  3. Apple Harita Kayıt
  4. Whatsapp Konum Ekleme
  5. İnstagram Konum Ekleme

Haritalara kayıt hizmetimiz sonucunda müşterilerinize konum atarak güvenilirliğinizi arttırabilir, SEO çalışmalarıyla sitelerinizin arama listesindeki sırasını arttırabilirsiniz.

Site Trafiğinizi Haritalara Kayıt İle Arttırın

Arama motorları, kullanıcılar tarafından gerçekleştirilen sorguları bir takım parametrelere göre, robotları kullanarak göstermektedir. Web siteri için yapılan SEO çalışmaları, söz konusu sorgulardaki sıralamayı arttırmak için yapılmaktadır.

Burada birçok madde olmakla beraber, bir tanesi de site dışı çalışmalar olan Backlink’tir. Sitenizin linki farklı kaynaklarda gösterilerek, sonuçlarınız iyileştirmektedir. Maps kayıt esnasında kullanıcılar web sitesi girebilmekte olup, birçok kişinin bunu atladığı görülmektedir.

Firmamız, yapmış olduğu çalışmalarda şirketinizi haritalara kaydederken, web sitenizi de backlink olarak eklemektedir. Böylece sitelerinizde aldığınız trafik arttırılmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarınıza Konum Ekleyin

İnstagram, günümüzde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Birçok kişi, platformun alışveriş özelliği sayesinde işletmelerden ürün ve hizmet almaktadır. Çoğu zaman kullanıcılar, alım öncesinde şirketlerden konum atmasını istemektedir. Bu sadece en yakın mağazayı tespit etmelerine değil, aynı zamanda size güvenmelerini sağlamaktadır.

Eğer platformda kaydınız görülmüyorsa, çoğu kullanıcının size güveni düşecek ve alışverişten vazgeçecektir. Firmamız, bu konuda size yardımcı olarak, sosyal medya hesaplarında konumunuzu eklemektedir.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.