Google Haritalara Kayıt

Google Haritalara Kayıt

Google harita, gerek bilgisayarlardan, gerekse cep telefonlarından en çok kullanılan uygulamadır. Birçok insan yer ararken veya iki konuma arasında ulaşım, uzaklık tahmini gibi meseleler için tercih etmektedir. Araçlarda da navigasyon sayesinde kaybolmadan, yol bulunabilmektedir.

Dolayısıyla günümüzde adres sorma oldukça azalmıştır. Bir kişi şehre her ne kadar yabancı olursa olsun, haritalar kaybolmaksızın ulaşım sağlamaktadır. Bu nedenle birçok firma, adresini sisteme kaydetmektedir.

Böylece kurum reklamını yapmak da mümkün olmaktadır. Zira haritalarda bölgenizde gezen bir kişi, size denk gelebilmektedir. Bu, firmanızın akıllarda kalmasını sağlamaktadır. Tüketici ve müşterileriniz açısından da güvenilirliğiniz arttırılmakta, daha profesyonel bir kurum izlenimi sağlanmaktadır.

Firmamız, firmanızın Google Haritalara kayıt işlemlerini, profesyonel kadrosuyla yapmaktadır. İşlem oldukça kolay olmakla beraber, bir noktasında Google’dan şifre gelmesi beklenmektedir. Bu da yaklaşık 2 hafta bir süredir. Ancak geçerlilik süresi, 1 aydır.

Dolayısıyla birçok firma kurumsal işlerin yoğunluğu sebebiyle şifreyi takip etmeyi unutmakta veya diğer paketlerle karıştırılmaktadır. Şifre iptal olduğunda yeniden istek oluşturulduğu için, bu sürecin uzamasına sebep olmaktadır.

Firmamız, bu durumu önlemek ve size kesin çözüm sunmak için gerekli kayıt işlemlerinizi, bekletmeksizin yapmaktadır.

Profesyonel Bir Yapı Oluşturun

Google maps üzerine kaydedilen firmaların iletişim bilgileri ve adresleri de girilmektedir. Bu sayede sizi haritalarda gören bir müşteriniz, sizinle buradan irtibat kurabilmekte veya adresinizi tespit edebilmektedir. Böylece müşterileriniz gözünde profesyonel bir imaj oluşturulmaktadır.

Konum eklemesi yaparken, firmanızın bazı bilgilerinin verilmesi, aynı zamanda etkili bir pasif reklam da sağlamaktadır. Zira bir kullanıcı sizi daha önce duymasa dahi, haritalarda gördüğü zaman bir marka tanınırlığı meydana gelmektedir. Firmamız tarafından sunulan Google harita kayıt, daha profesyonel bir yapıya kavuşmanızda yardımcı olmaktadır.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.