Yandex Haritalara Kayıt

Yandex Haritalara Kayıt

Yandex maps, dünyada birçok insan tarafından kullanılan bir hizmettir. Gerek mobil telefonlardan, gerekse bilgisayarlardan erişim yapabilmektedir. Böylece aranan bir konum daha rahat bulunabilmektedir. Ancak şirketler açısından anlamı oldukça farklıdır.

Yandex navigasyon konum kaydetme, firmanızı iletişim bilgileri ve bazı fotoğraflar ile sisteme eklemenizi sağlamaktadır. Bu marka tanınırlığı oluştururken,  aynı zamanda müşterilerinizin gözünden sizi daha profesyonel bir yapıya kavuşturmaktadır.

Bu nedenle haritaların, son zamanlar şirketler arasında yoğun şekilde kullanıldığı görülmektedir. Eğer siz de iş yerinizini Yandex haritalar üzerine kaydetmek istiyorsanız, firmamız bu konuda size profesyonel çözüm sunmaktadır. Sadece yer eklenmekle kalmayıp, aynı zamanda iletişim bilgileri ve fotoğraflar da eklenerek, müşteriler açısından güvenilirliğinizi arttırmaktadır.

Marka Tanınırlığınızı Arttırın

Marka tanınırlığı, tüm firmalar için en önemli kavramlar arasındadır. Her kurum, farklı stratejiler sayesinde bilinirliğini yükseltmeye çalışmaktadır. Haritalara kayıt olmak da bunlardan bir tanesidir.

Zira Yandex navigasyona konum ekleme, sadece lokasyonunuzu belirtmekle sınırlı değildir. Aynı zamanda iletişim bilgileri ve fotoğraf eklemeniz de mümkündür. Böylece Yandex’de arama yapan bir kişi size denk geldiğinde, bir tanınırlık meydana gelmektedir.

Sistemin milyonlarca insan tarafından kullanıldığı düşünülürse, bu kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Firmamız, kurumunuzu en iyi yansıtacak fotoğraf seçimleriyle, tanınırlık oranlarınızı arttırmada size yardımcı olmaktadır.

SEO Çalışmalarıyla Sıralamanızı Arttırın

Arama motorları, sıralama yaparken botları kullanmaktadır. Bu sistemler, bir takım kriterleri göz önünde bulundurarak, krediler vermektedir. Ardından sıralama yaparak, kullanıcıya sunmaktadır. Her şirket, daha üst sıralarda görünmek için SEO hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Yandex maps, kayıt esnasında kullanıcılara site linki ekleme izni de vermektedir. Bu sayede bir backlink görevi görerek, botların sizi sıralamasına yardımcı olmaktadır. Haritalara kayıt hizmetizden yararlanmak için, bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.