• 0212 687 16 16
  • hello@netlos.com

Marka Danışmanlığı

Marka Danışmanlığı

Marka Danışmanlığı: Tanımlanabilir ve Hatırlanabilir Olun

Markanız, işletmenizin ruhu ve kimliğidir.Marka danışmanlığı hizmetimizle işletmenizin benzersiz öyküsünü keşfediyor, sizi ayırt eden bir marka kişiliği oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz yeni marka kimliğinizle bilinirliğinizi %90 oranla arttırıyoruz. 

Marka Stratejisi Geliştirme

Her marka, bir stratejiye ihtiyaç duyar. Profesyonel marka danışmanlarımız, işletmenizin hedeflerini anlar ve benzersiz bir marka stratejisi oluşturarak sizi rekabette öne çıkarır.

Marka İsimlendirme ve Slogan Oluşturma

Unutulmaz bir marka ismi ve etkili bir slogan, markanızın akılda kalmasını sağlar. Doğru kelimeleri seçerek, işletmenizin özünü en iyi şekilde ifade eden isimler ve sloganlar oluşturuyoruz.

  • Sektörünüze uygun marka isim araştırması
  • Marka tescil başvuru ve tescil süreçleri
  • Markanıza özel kurumsal kimlik çözümleri 
Marka Danışmanlığı

Görsel Kimlik Tasarımı

Görsel kimlik, markanızın ilk izlenimidir. Logo, renk paleti, tipografi ve diğer görsel unsurları bir araya getirerek markanızı etkileyici bir şekilde temsil eden bir görsel kimlik tasarlıyoruz.

Marka Deneyimini Güçlendirme

Müşterilerinizle kurduğunuz bağ, marka deneyiminizle güçlenir. İşletmenizin tüm dokunuş noktalarında olumlu bir marka deneyimi yaşatmak için stratejiler geliştiriyoruz.

İçsel Marka Kültürü Oluşturma

Markanızın başarısı, içsel bir marka kültürü oluşturmakla başlar. Çalışanlarınızın marka değerlerinizi içselleştirmesini sağlayarak işletmenizi bir aile gibi bir araya getiriyoruz.

Copyright 2006 - Netlos Web Tasarım ve Dijital Pazarlama Ajansı

×