E-Posta Hosting

E-Posta Hosting

E-Posta Hosting, normal Hosting’den bağımsız çalışan bir hizmettir. Ancak temel olarak mailleriniz için sunucu görevi taşımaktadır.

Sistem, size ait alan adı üzerine kayıtlı mail adresine ileti geldiğinde, web üzerinden yönlendirme gerçekleştirir. Alıcı tarafın e-mail barındırma sunucusunda muhafaza eder. Yönetici ise yapılacak işlemlere karar vermektedir. Aynı zamanda spam filtreleri de meydana getirilir. Böylece alıcı listeleri kontrol edilebilir.

Firmamız tarafından size sunduğumuz E-Posta Hosting, yüksek bir mail limitine sahiptir. Spam filtreleme özelliği sayesinde tarafınıza iletilen mailleri ayırmak, oldukça kolaydır. Böylelikle mail adreslerinizde daha pratik kullanım yapmanız mümkündür. Paketlerimiz farklı özellikler bulundurmakla beraber, otomatik yanıtlama ve mail grubu oluşturma gibi ortak yönlere de sahiptir.

Markalaşma Sürecinizi Hızlandırın

Kurumsal bir kimliğe sahip olmak, şirketleri daha güvenilir ve profesyonel göstermektedir. Bunu sağlamak için tercih edebileceğiniz farklı çözümler mevcuttur.

Sizlere sunduğumuz E-Posta Hosting, bir marka haline gelmenizde size yardmcı olmaktadır. Zira özel alan isimlerinin tercih edilmesiyle beraber, daha profesyonel bir görünüm meydana getirilmektedir. Bu durum, hedef kitlenizin gözünde de sizi daha yukarı çekmektedir. Zira çoğu tüketici, e-mail kapsamında gönderdiğiniz içeriği güvenilir bulacaktır.

Güvenli Bir Kullanım

Firmamız tarafından sunulan E-Posta Hosting paketleri, güvenlik bakımından üst düzey koruma sağlamaktadır. Kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açıp, oturum yapana kadar her türlü önlem alınmaktadır. Sunucudan gönderilen veriler şifrelendiği için, bilgileriniz tehlikeye atılmamaktadır.

Böylece gerek gizli mesajlarınız, gerekse diğer mesajlarınızın güvenliği riske düşmemektedir. Bilgilerinize değer veren firmamız, onları doğru şekilde saklamanızda yardım eder. Spam korumasının haricind, virüs koruması da mevcuttur.

Dolayısıyla her türlü güvenlik problemine karşı firmamız, kesin çözüm önerileri vermektedir. Eğer E-Posta Hosting almak istiyorsanız, bizimle iletişim kurabilirsiniz.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.