E-Ticaret Hosting

E-Ticaret Hosting Paketleri
E-Ticaret sitelerinizin kullanımına uygun, yüksek performanslı profesyonel e-ticaret hosting paketleri

[spacing desktop_height=”30″ mobile_height=”10″ smobile_height=”10″]
[pricetable content_style=”shadow” heading=”EKONOMİK HOSTİNG” price=”249 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]500 Mb Hosting
5000 Mb Trafik
3 E-Posta Adresi
1 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”STANDART HOSTİNG” price=”349 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]1000 Mb Hosting
10000 Mb Trafik
5 E-Posta Adresi
1 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”KURUMSAL HOSTİNG” price=”599 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]3000 Mb Hosting
30000 Mb Trafik
10 E-Posta Adresi
5 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”PROFESYONEL HOSTİNG” price=”799 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]5000 Mb Hosting
50000 Mb Trafik
15 E-Posta Adresi
10 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]

E Ticaret Hosting

E-Ticaret kavramı, günümüzde büyük bir önem kazanmıştır. Dolayısıyla birçok şirket, E-Ticaret hosting alarak, ürün ve hizmetlerini online ortamlarda sunmaya başlamıştır. Eğer siz de dijital ortama geçerek, avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, bunun en önemli adımı seçtiğiniz hizmettir.

Zira e-ticaret siteleri, aynı anda milyonlarca kişiye, kesintisiz bir ulaşım sağlamaktadır. Hosting’in amacı da bunu yerine getirmektir. Ancak E-Ticaret hosting paketleri, normal servislerden daha hızlıdır ve alabileceği trafik de daha geniştir.

Dolayısıyla seçtiğiniz paket alacağınız trafiği, yapacağınız satışları doğrudan etkileyecektir. Eğer çok kısıtlı bir paket seçerseniz, hedef kitlenizin çoğu hizmetlerinize ulaşmada zorluk yaşayacaktır. Firmamız, sunduğu e-ticaret hosting paketleriyle bu durumu önlemektedir. Böylece problemsiz bir çözüm önerisi getirilmektedir.

Yüksek Performanslı Hosting Seçenekleri

E-Ticaret sitelerinde en önemli kavram performanstır. Düşük performanslı paketler, site içerisinde hızı düşürerek, işlemlerin daha geç yapılmasına neden olacaktır. Ancak hiçbir kullanıcı, yavaş ilerleyen sistemleri uzun süre kullanmamaktadır.

Firmamız ziyaretçi kayıpları yaşamamanız ve işlem hızının asla düşmemesi için yüksek performanslı E-Ticaret hosting seçenekleri sunmaktadır. Bunlardan herhangi birini tercih ederek, Türkçe kontrol paneli desteğiyle sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Sizlere dört farklı seçenekte sunduğumuz paketler, performans ve hız bakımından farklılık göstermemektedir. Ancak alabileceği hosting, trafik, veritabanları ve eklenebilecek mail adresi bakımından farklılık göstermektedir.

Seçtiğiniz paket ne olursa olsun, yetersiz geldiğini düşünmeye başlarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Böylece gerekli yükseltme işlemleri, tarafımızca anında yapılmaktadır. Eğer yükseltme işlemlerini hemen yapmak istemiyorsanız, tavsiye edilen daha gelişmiş özelliklere sahip hostingler tercih etmenizdir.

Zira söz konusu seçeneklerimiz henüz başlangıç aşamasındaki bir e-ticaret sitesini geliştirip, profesyonel noktaya ulaştırabilecek kapasitededir. Aralarından tercih yapmak ve detaylı bilgi almak için, bizimle iletişim kurabilirsiniz.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.