Web Hosting

Web Hosting Paketleri
Bütçenize uygun profesyonel web hosting paketlerimizden size en uygun olanı seçin ve hızlıca sipariş verin

[spacing desktop_height=”30″ mobile_height=”10″ smobile_height=”10″]
[pricetable content_style=”shadow” heading=”EKONOMİK HOSTİNG” price=”149 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]500 Mb Hosting
5000 Mb Trafik
3 E-Posta Adresi
1 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”STANDART HOSTİNG” price=”249 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]1000 Mb Hosting
10000 Mb Trafik
5 E-Posta Adresi
1 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”KURUMSAL HOSTİNG” price=”499 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]3000 Mb Hosting
30000 Mb Trafik
10 E-Posta Adresi
5 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”PROFESYONEL HOSTİNG” price=”699 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]5000 Mb Hosting
50000 Mb Trafik
15 E-Posta Adresi
10 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]

Web Hosting

İnternet siteleri, firmalara kendilerini dijital ortamlara taşımalarında yardımcı olmaktadır. Hosting ise söz konusu siteleri, 7 gün 24 saat erişime açık tutmaktadır. Bir web sitesi yayınlama hizmeti olup, sayesinde ziyaretçileriniz sorunsuz erişim sağlamaktadır.

Sitenizin amacı ve hedefi ne olursa olsun, yayınlama yapmak istiyorsanız bir web hosting seçmeniz zorunludur. Bununla beraber tercih ettiğiniz hosting, aynı zamanda siteye yapılabilecek saldırılardan sizi korumaktadır. İçerisinde güvenlik yazılımları da mevcut olup, veri kayıplarını önleme opsiyonları bulunmaktadır.

Firmamız tarafından size sunduğumuz web hosting paketleri, başlangıç seviyesinden, profesyonele kadar her şirket için seçenekler bulundurur. Paketler incelendiğinde görülebileceği gibi, sunduğu imkânlar birbirinden farklıdır. Dolayısıyla tercih etmeden önce gerek şirketinizi, gerekse kullanım amacınızı değerlendirmeniz şarttır.

Sizlere hizmet öncesi ve sonrası iletişim hattı sunulmakta olup, 7/24 iletişime açıktır. Kendinize en uygun paketi seçmek için bizimle irtibata geçip, detaylar alabilirsiniz.

Doğru Web Hosting Seçimi

Web hosting kapsamında bilgiler, veri tabanlarında saklanmalıdır. Bunlar alınan pakete göre farklı sayılardadır. Ayrıca aldığı Hosting ve trafik de değişmektedir.

Burada yapılan en büyük yanlış, o anki ihtiyacı karşılayacak seçeneğe gitmektir. Bir süre sonra gerek şirket, gerekse site büyüyeceği için, Web Hosting paketi de bunu karşımalıdır. Aksi durumda aldığınız verim düşecek, verdiğiniz hizmetin kalitesi düşecektir.

Dolayısıyla karar verme aşamasında ne kadar büyüyebileceğiniz, bu süreçte sizi hangi seçeneğin kullanılması gerektiği düşünülmelidir. Şirketinizin büyüme göstermesi ve mevcut hosting’in yetersiz gelmesi sonucu, talebiniz doğrultusunda mevcut paketi yükseltme de yapılmaktadır.

Hızlı Web Siteleri

Web Hosting paketlerimiz, ziyaretçilerinizin daha hızlı işlem yapması ve problem yaşanmaması için özel hazırlanmaktadır. Hazır script kurulum ve Türkçe kontrol paneli mevcut olup, sizlere pratik kullanım sunulmaktadır.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.