WordPress Hosting

WordPress Hosting Paketleri
WordPress sitelerinizin alt yapısına uygun yüksek CPU limitli profesyonel wordpress hosting paketleri

[spacing desktop_height=”30″ mobile_height=”10″ smobile_height=”10″]
[pricetable content_style=”shadow” heading=”EKONOMİK HOSTİNG” price=”249 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]500 Mb Hosting
5000 Mb Trafik
3 E-Posta Adresi
1 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”STANDART HOSTİNG” price=”349 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]1000 Mb Hosting
10000 Mb Trafik
5 E-Posta Adresi
1 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”KURUMSAL HOSTİNG” price=”599 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]3000 Mb Hosting
30000 Mb Trafik
10 E-Posta Adresi
5 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”PROFESYONEL HOSTİNG” price=”799 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]5000 Mb Hosting
50000 Mb Trafik
15 E-Posta Adresi
10 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]

WordPress Hosting

Günümüzde tüm internet siteleri, Hosting hizmetleriyle kesintisiz yayın yapmaktadır. Zira bir web sitesi kurulurken, Hosting seçimi de gerçekleştirilmektedir. WordPress Hosting, mevcut hizmetler arasında bulunmaktadır.

Gerek kurumsal, gerekse bireysel bir web sitesi açacaksanız, öncesinde amacınızın ne olduğuna karar vermeniz şarttır. Zira kullanımı hedefine göre hosting seçenekleri de farklılaşmaktadır. WordPress Hosting, WordPress kullanan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu tür sitelerde genellikle blog yazmak, içerik yönetim gibi amaçlarla oluşturulmaktadır.

Firmamız tarafından sunduğumuz WordPress Hosting seçenekleri, yüksek CPU limitleriyle gelmektedir. Böylece sitenizin gerek işlem, gerekse yüklenme hızı artmaktadır. Eğer hosting almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek, kendinize en iyi pakete karar verebilirsiniz.

Kurumuza Uygun WordPress Hosting Seçenekleri

WordPress, dünyada her geçen gün kullanımını arttırmaktadır. Yalnızca bireyler değil, pek çok kurum da sitelerinde bu alt yapıyı tercih etmektedir.

Firmamız bireysel kullanıma uygun WordPress Hosting seçenekleri sunduğu gibi, iş yerlerine özel kurumsal ve profesyonel hizmetler de vermektedir. Bunun için tek yapmanız gereken, hangi paketin ihtiyacınıza yeterli olacağını düşünmektir.

Hosting seçimi gerçekleştirirken kendinize büyüme payı bırakarak tercih yapmanız, daha uzun süre kullanmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda paket sınırına ulaşana kadar sorunsuz büyümenize yardım edecektir. Eğer yetersiz bir paket seçilirse, kısa süre sonra problemler görülecektir.

Sunduğumuz tüm paketler, hız bakımından size en iyi performansı sunmaktadır. WordPress tabanlı her siteye uygundur.

Bireysel WordPress Hosting Paketleri

Eğer wordpress tabanlı bir site açarak, kişisel kullanmak istiyorsanız, firmamız tarafından sizlere yüksek hızlı ve güvenilir WordPress Hosting seçenekleri sunulmaktadır. Her paketimiz birbirinden farklı seçeneklere sahiptir.

Tavsiye edilen, sitenizde paylaşım yapacağınız konuya göre tercihte bulunmanızdır. Eğer yüksek ziyaretçi hedefiniz varsa, Hosting de bunu desteklemelidir.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.