Marka Tescil

Profesyonel marka danışmanlığı hizmetimiz ile markanızı koruyoruz

Marka Tescil Hizmet Detayları

Marka tescili nasıl alınır? Eğer iş dünyasında tanınmak, müşterilerinize daha iyi hitap edebilmek istiyorsanız bir markanızın olması şarttır. Böylece daha iyi çözümler bulunabilir. Markanın tam olarak ortaya konmasından sonra, sadece kişilere özel hale getirilebilmesi için tescillenmesi gerekir.

Markalaşmış ürünler koruma altına alınır. Tüm hak ve sorumluluklar böylece üstünüze alınabilir. Eğer rakiplerinizin fikirlerinizi, tasarımlarınızı ve düşüncelerinizi kullanmasını engellemek, önlerine geçmek istiyorsanız yapılması şarttır. 

Bu işlemler için gerekli evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlanarak, eksiksiz şekilde Türk Patent Enstitüsüne başvuru yapılır. Ancak bu süreçlerin profesyonel olarak yürütülebilmesi için uzman hizmetler alınmalıdır. Firmamız markanızı korumak için sunduğu bu hizmetle, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur.

Marka tescil başvurusu sonrasında herhangi bir itiraz durumu yoksa 4 ila 6 ay içerisinde tescil edilir. Tescil edildikten sonra 10 yıl boyunca size ait olur. 

Marka tescil ettirildikten sonra tescil süresi dolunca, firmalar gerekli işlemler ardından bu süreyi yeniden uzatabilir.

Marka tescil işlemleri doğrudan kişiler tarafından yapılır. Ancak vekil olarak atanırsa firmalar da gerçekleştirebilir.

Marka tescil işlemleri için varsa vekaletname, marka örneği, başvuru ücretinin ödendiğini gösteren belge gibi bazı evraklar talep edilir.

Tüm Hizmetlerimiz

Bize ulaşın

Bülten

Bültenime abone olmak için aşağıya e-posta adresinizi girin

Marka Tescil Teklif Talebi

Marka Tescil hizmetimizle ilgili teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.