Online İtibar Yönetimi

Online İtibar Yönetimi

Günümüzde iş sektöründe kullanılan birçok terim vardır. Bunlardan bir tanesi de online itibar yönetimi olmaktadır. Kavram, bireysel ya da kurumsal nitelikte olan firmaların, online sistemlerde gerçekleştirdiklerinin, ne şekilde algılandını içermektedir. Diğer şirketlerin ve insanların, söz konusu şirket için tutumunu sergilemektedir.

Bugün internet kullanımı, dünya genelinde milyarları bulmaktadır. Dolayısıyla her şirket için buray açılmak, güzel ve düşük maliyetli bir pazar oluşturmaktadır. Bununla beraber, online ortamlarda kötü tanınıyorsanız, bu gerek insanlar, gerekse diğer kurumlar tarafından negatif karşılanacak, çok büyük sorunlara sebep olabilecektir.

Burada etken olan çok sayıda madde vardır. SEO, reklamlarınız ve kitle bunun etkileyicileri arasındadır; ancak bunlarla sınırlı değildir. Eğer online itibar yönetimi araçları doğru kullanılırsa ve iyi izlenimler bırakılırsa, kısa sürede çok verimli sonuçlar elde edilmektedir.

Firmamız, verdiği itibar yönetimi hizmeti çerçevesinde bireysel ve kurumsal anlamda tanınırlığınızı arttırmaktadır. Eğer bir projeniz veya fikriniz varsa telefon numalarımız üzerinden bizimle temas sağlayabilirsiniz

Kurumsal Online İtibar Yönetimi

Kurumsal online itibar yönetimi kapsamında gerek insanların, gerekse diğer şirketlerin sizin, şirketinizin veya markanızın ismini duyduğunda, düşüncelerinde oluşan düşüncelerle ilgilidir. Eğer sektörünüzde yükselmek istiyorsanız, bunların olumlu yönde olması şarttır.

Bu kapsamda yapılan çok sayıda uygulama vardır. Bunlardan bazıları, aşağıda olduğu gibidir.

  1. SEO Çalışmalarıyla Tanınırlığınızın Arttırılması
  2. Sitenizde Olumsuz Görüşe Neden Olabilecek Metin-Görseller Olmaması
  3. Sosyal Medyada Aktif Olma
  4. Yasal Hakları Kullanma

Firmamız tarafından verilen online kriz yönetimi, birçok konuyu içerisine almaktadır. Günümüzde birçok web sitesi incelendiğinde, kapsamında ilgili şirketi fark etmeden kötüleyen içeriklerin, görsellerin yer aldığı görülmektedir. Ayrıca sosyal medyaya önem verilmediği ve SEO çalışmalarının da yetersizliği sıkça rastlanmaktadır.

Sunduğumuz profesyonel çözüm önerileriyle, itibarınızı doğru şekilde yönetip, markanıza değer kazandırmanızda yardımcı oluyoruz.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.