Google News Paketleri

Google News Paketleri

İnternette bulunan haber siteleri, günümüzde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle Google Haberler, okuyuculara kısa sürede ilgili tüm haberleri göstermektedir. Bu nedenle Google News kayıt olmuş birçok site vardır.

Google, bir kullanıcı sorgulama arattığında, bazı parametreler ölçüsünde sıralama yapmaktadır. Bu sıralama, sitelerin ne kadar ziyaretçi trafiği alacağını da belirlemektedir. Haberleri SEO kurallarına uygun oluşturmak, alacağınız trafiği yükseltmenizi sağlayacaktır.

Firma olarak sunduğumuz Google News Paketleri hizmetlerinde, sisteme kaydını gerçekleştirmiş sitelere SEO uyumlu makaleler ve haberler hazırlanarak, sıralama sonuçlarında yardımcı olunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz ayrıntılı bir çalışma yaparak, daha fazla görüntüleme almanızı sağlamaktadır.

Sitelerinizin Sıralamasını Yükseltin

Google, arama sonuçlarını listelemek için robotlar kullanmaktadır. Böylece tüm siteler hızlı şekilde incelenerek, kredi notları verilmektedir. Söz konusu puanlar, sitelerinizin ne kadar yukarıda görüntüleneceğini belirler. Bu noktada metin ve görsel içerik optimizasyonu, büyük bir önem taşımaktadır.

Firmamız alacağınız sonuçları iyileştirmek için oluşturduğu tüm metinleri, hatasız ve akıcı bir Türkçe ile kaleme almaktadır. Konuyla ilgili en çok aratılan anahtar kelimeler tespit ederek, Google news yazı ve haberlerinize düzgün şekilde uygulanmaktadır.

Konuyla ilgili olan her görsel tespit edilerek, düzgün bir şekilde kullanılmaktadır. Her görsel özel olarak isimlendirilmektedir. Makalenin her resmi, özel olarak boyutlandırılmaktadır. Parametrelere uygun olarak hazırladığımız çalışmalar sonucunda, sonucu kısa sürede görmeniz mümkündür.

Doğru Bir İçerik Planlaması

Google, siteleri sıralarken güncelliğe önem vermektedir. Paylaşım yapan sayfalar aktif olarak değerlendirilip, sıralamada daha yukarılarda gösterilmektedir. Bununla beraber hazırlanan yazıların belirli bir plana uygun olması gereklidir. Ziyaretçi haberi okuduğunda tatmin olmalı, aradığı cevapları bulmalıdır.

Firmamız bu kapsamda haberlerinizi ve makalelerinizi hazırlamadan önce plan hazırlamaktadır. Metinler bunun çevresinde kurularak, en iyi netice sunulmaktadır.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.