SEO Paketleri

SEO Paketleri
Yükseliş garantili arama motoru optimizasyon hizmeti paketleriyle anahtar kelimenizde zirveye çıkın.

[spacing desktop_height=”30″ mobile_height=”10″ smobile_height=”10″]
[pricetable content_style=”shadow” heading=”EKONOMİK HOSTİNG” price=”149 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]500 Mb Hosting
5000 Mb Trafik
3 E-Posta Adresi
1 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”STANDART HOSTİNG” price=”249 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]1000 Mb Hosting
10000 Mb Trafik
5 E-Posta Adresi
1 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”KURUMSAL HOSTİNG” price=”499 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]3000 Mb Hosting
30000 Mb Trafik
10 E-Posta Adresi
5 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]
[pricetable heading=”PROFESYONEL HOSTİNG” price=”699 TL” price_unit=”Yıllık” button_style=”accent” button_text=”Sipariş Ver”]5000 Mb Hosting
50000 Mb Trafik
15 E-Posta Adresi
10 Veritabanı
Cloud Linux
Hazır Script Kurulumu
Türkçe Kontrol Paneli[/pricetable]

SEO Paketleri

SEO paketi kapsamında sitenizin ve ürünlerinizin Google üzerinde görünürlüğünü arttırmak üzere çalışmalar yapılmaktadır. Sonunda siteniz arama sonuçlarında daha üstlere çıkartılmakta, aldığı trafik sayısı da yükseltimektedir.

Google, herhangi bir kullanıcı tarama yaptığında bir takım algoritmalar sonucunda bunları listelemektedir. Kullanıcılar, genellikle ilk sonuçtan başlayarak incelemeye başlamaktadır. Böylece aradığı sonucu hangi site karşılıyorsa, bulana kadar araştırmaktadır.

Dolayısıyla sıralamanız daha yukarılarda olursa, aldığınız trafik sayısı da artacaktır. SEO çalışmaları, bu durumu gerçekleştirmek için verilen bir hizmettir. Sitenizin kodlarından, metinlerine kadar ayrıntılı inceleme yaparak, Google robotlarına hitap eder hale getirilmektedir.

Firma olarak size sunduğumuz hizmet, paketler halindedir. E Ticaret SEO paketleri dâhil, geniş bir kapsamda yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçerek ihtiyacınıza uygun paketi tespit edebilir, sitenizi hemen yükselişe geçirebilirsiniz.

Metin ve Görsel Optimizasyonunu Doğru Yapın

SEO kuralları kapsamında dikkat edilmesi gereken birçok kural vardır. Bunlardan bir tanesi metinlerin ve görsellerin nasıl optimize edildiğidir.

Eğer metinleri doğru başlıklar, anahtar kelimeler ve hatasız bir dille ele almamışsanız, Google sıralamanızı düşürecektir. Bu da sitelerin daha az ziyaretçi alması demektir. Eğer satış yaptığınız bir e-ticaret sitesi varsa geriyer düşmek, satışlarınızı da azaltacaktır.

Görsellerin de metinle ilgisiz ve yanlış boyutlarda seçilmesi, sıralamanızı etkileyen durumlar arasındadır. Firmamız, bunlara maddelere dikkat ederek, en iyi çözüme ulaşmanızı sağlamaktadır.

Doğru Anahtar Kelimeleri Tespit Edin

SEO paketleri, anahtar kelime kullanımına da özen göstermektedir. Firmamız, yaptığı çalışmalar sonucunda sektörünüzde en çok kullanılan kelimeleri tespit ederek açıklamalara, başlıklara ve metnin içine uygulamaktadır. Böylece robotların, sitenizi daha kolay sıralaması sağlanmaktadır.

SEO çalışması ne kadar açısından firmamız, her paketini uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek, tüm detayları alabilirsiniz.

© All rights reserved. Powered by VLThemes.