Web Sitesi Tasarımı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Web sitesi tasarımı yaptırırken nelere dikkat edilmelidir


Web Sitesi Nedir?

Firmanızı tanıtan, ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize online olarak sunabileceğiniz dijital kataloğunuzdur.

Web Sitesi Nasıl Yapılır?

İnternette bulunan hazır site araçları kullanılarak ya da ajanslardan hizmet alarak kendinize profesyonel bir web sitesi kurabilirsiniz. Hazır site araçlarıyla kurulan web siteleri genellikle kullanıcılara amatör görünür ve güvenilirlik sağlamaz. Ayrıca çok fazla vaktinizi alacağı için geniş zaman gerektirmektedir. Ajanslardan alacağınız web sitesi tasarımı hizmeti işlerinizi kolaylaştırır ve hem arama motorları için hem de web sitesi ziyaretçileriniz için daha göze hitap eder ve daha kurumsal görünmenizi sağlar.

Web Sitesi Yaptırırken Ajansa Neler Vermelisiniz?

Kaliteli bir web sitesi için hizmet alacağınız ajansa bazı verileri sağlamak durumundasınız. Firmanız hakkında hakkımızda yazısı, sağladığınız hizmetler, varsa ürün kategorileriniz ve ürün bilgileriniz, ürünlerinize ve hizmetlerinize ait görseller, web sitesinin ne amaçla yapılacağı, web sitenizden beklentileriniz, adres ve iletişim bilgileriniz gibi verileri mutlaka ajansla paylaşmalısınız. Web sitenizde kesinlikle kopya içerik kullanmayınız ve tüm içerikleri ajansa doğru bir şekilde iletiniz. Web sitenizi yaptıracağınız ajanstan mutlaka verdiğiniz içeriklerin birebir eklenmesini değil, profesyonel bir editör tarafından düzenlenerek sıfırdan yazılmasını talep ediniz.

Ajans Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ülkemizde ve dünyada milyonlarda web sitesi hizmeti veren ajans bulunmaktadır. Hizmet alacağınız ajansı seçerken bu sektördeki tecrübelerine, daha önce yaptığı web sitelerine, referanslarının kalitesine ve gerçek bir ofise sahip olup olmaması durumuna dikkat etmelisiniz.

 

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    AnasayfaTeklif AlHemen Ara