Web Tasarım

Modern tasarım, güçlü altyapı ve tüm tarayıcılarla uyumlu profesyonel web tasarım

Web Tasarım Hizmet Detayları

Web sitesi tasarımında, oluşturulan web sitelerinin kaliteli ve işlevleri bakımından yeterli olması için, bazı noktalara her zaman için dikkat edilmektedir. İdeal bir web sitesinin görselliğinin iyi olmasının yanı sıra, teknik olarak da iyi hazırlanması şarttır. Bu nedenle bir web sitesinin iyi olmasını sağlayan yazılımların doğru uygulanması ile bir web sitesinin en baştan iyi olmasını sağlanabilmektedir.

Bir web sitesinin tasarımında ise genel olarak HTML ya da CSS kodlama, grafik tasarımı, CMS entegrasyonları gibi belli başlı unsurlar yer almaktadır. Bütün bu çalışmalar tamamlandıktan sonra ise hazırlanan web sitesi site test aşamasından geçirilmektedir. Daha sonra ise domain, yani alan adı yönlendirmesi yapılarak, web sitesi üyelere açılmaktadır.

Web sitesi yapılırken hiç şüphesiz en dikkat edilmesi gereken konulardan biri, tüm içeriklerinizin özgün ve size özel olmasıdır. Netlos bu süreçte ihtiyacı olan tüm verileri ve içerikleri sizden talep eder, içerikleriniz mevcut değilse metin editörlerimiz size özel içerikler üretmek için daima hazırda beklemektedir.

Web sitesi tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, bu işi profesyonel olarak gerçekleştiren bir ajanstan hizmet almak ve referansları incelemektir. 

Web sitesi ücretleri her yıl ödenmemektedir. Yıllık ödenen tutarlar alan adı, hosting ve güvenlik sertifikası için ödenen bedellerdir. 

Web sitesi maliyetleri genel olarak sitenin içeriğine, tasarımına ve müşterinin özel isteklerine göre değişmektedir. Fakat web sitesi yaptırırken dikkat etmeniz gereken husus, web sitesinin fiyatından çok hizmet sonrası alacağınız destek olmalıdır. 

Günümüzde bir çok firma web sitesi sonrası destek hizmetini ücretli sağlamaktadır. Netlos bu konuda %100 ücretsiz teknik destek garantisi vermektedir. Firmamızdan alacağınız tüm hizmetlerde yıllık yenileme hizmeti aldığınız sürece teknik destek ücretsiz sunulmaktadır. 

Tüm Hizmetlerimiz

Bize ulaşın

Bülten

Bültenime abone olmak için aşağıya e-posta adresinizi girin

Web Tasarım Teklif Talebi

Web tasarım hizmetimizle ilgili teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.